Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Mobilya Taşırken Dikkat Edilecek Şeyler

Mobilya Taşırken ...

Mobilya Taşırken Dikkat Edilecek Şeyler

Mobilya Taşırken Dikkat Edilecek Şeyler

18-09-2020

Mobilya taşımak, en zor eşya taşıma işlemlerinden bir tanesidir. Mobilyalar hem ağır, hem kırılmaya meyilli hem de çizilme ihtimali olan eşyalardır. Tüm bu sebeplerden dolayı da mobilya taşırken çok dikkatli olmakta fayda var.

Mobilyaların her parçası ayrı ayrı ve yanında çizme ihtimali olan başka eşyalar olmadan taşınmalıdır. Mobilya taşırken dikkat edilecek şeyler arasında en başta mobilyaları sivri uçlu eşyalarla yan yana taşımamaktır. Yalnızca sivri uçlu eşyalar değil, metal olan tüm eşyalar mobilyalardan ayrı şekilde taşınmalıdır. Bilindiği gibi, mobilyalar uzun süreli ve yıllarca kullanılan pahalı ürünlerdir.

Herhangi bir taşıma esnasında bu ürünün zarar görmesi de maddi olarak kullanıcıları büyük zarara sokabilir. O sebeple de mobilya taşırken dikkat edilecek şeyler konusunda dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Bunun yanı sıra mobilyaların yapısı da taşınmayı etkileyen unsurlardan bir tanesidir. Yani, deri bir yüzeye sahip olması, kumaş bir yüzeye sahip olması, ahşap ayaklı olması, metal ayaklı olması gibi faktörlerin tamamı mobilya taşıma esnasında fark yaratacak etkenlerdir.


bitasiyalim.com sitesi bir Gelişim Medya kuruluşudur.